Cennik usług zdjęć i filmów z drona

DRON DJI MAVIC AIR 2S

UWAGA CENA PROMOCYJNA

DJI Air 2S

został wyposażony w matrycę CMOS 1″, która umożliwia wykonywanie wspaniałych zdjęć 20 Mpx. Za pomocą tego wyjątkowego drona nagrasz też filmy 5.4K/30FPS oraz 4K/60FPS, a także FHD/120FPS. Doskonałą jakość obrazu gwarantują także duże piksele 2,4 µm. Uchwyć każdą chwilę i zachwyć się niesamowitym bogactwem szczegółów!

cennik zdjęć z drona

DJI Mini 3 Pro

został wyposażony w nową, 1/1,3-calową matrycę CMOS. Pozwala ona nagrywać filmy w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę oraz FHD/120FPS. Zdjęcia o rozdzielczości aż 48 Mpx. Nie zabrakło wsparcia dla nowoczesnych technologii takich jak HDR czy Dual Native ISO.

OFERTA USŁUG Z DRONA – cennik

Specjalizuje się w produkcji zdjęć i filmów z powietrza za pomocą profesjonalnego drona. Poniżej przedstawiamy ofertę jak można wykorzystać zdjęcia i filmy z drona:

Zdjęcia z drona – cennik usług

Ceny zdjęć z drona zaczynają się już od 50zł brutto. Oferuje usługi dronem takie jak zdjęcia z drona i jak również tradycyjnie z ziemi przy użyciu zaawansowanego sprzętu ze stabilizacją. Zdjęcia wykonujemy FEIYUTECH Scorp-C wraz aparatem bezlusterkowym CANON M50 Mark II

 lub dronem DJI AIR 2S z matrycą micro 4/3 o rozdzielczości 20Mpx. lub dronem DJI mini 3 pro 1/1,3-calową matrycę CMOS o rozdzielczości aż 48Mpx.

Filmy z drona – cennik usług

Ceny filmu z drona zaczynają się już od 50zł brutto. Realizujemy zlecenia filmowania z powietrza za pomocą profesjonalnych bezzałogowych statków powietrznych.
Zapewniamy najwyższą jakość materiału filmowego. Filmy z drona dostarczamy w jakości 4K lub 5.4K.

Panoramy 360- cennik usług

Ceny panoramy 360 zaczynają się już od 200zł brutto. Oferujemy panoramy sferyczne z drona, panoramy 360° z drona oraz wirtualny spacer 360 z drona i tradycyjnie z ziemi.
Na panoramę sferyczną 360° składa się wykonanie ok 40-80 zdjęć. Wszystkie zdjęcie poddajemy obróbce, składamy w całość oraz dorabiamy brakujący kawałek nieba. Dzięki czemu panorama 360° wygląda profesjonalnie. Możliwość przygotowania panoramy 360 pod stronę www, facebook i google maps.

Transmisje LIVE – cennik usług

Ceny transmisji live zaczynają się już od 300zł brutto. Oferujemy usługi transmisji live wideo z drona.
Transmisja LIVE oferowana jest w rozdzielczości HD lub FULL HD. Obraz z drona może być przekazywany transmisji on-line (facebook, YouTube live)

Montaż i postprodukcja – cennik usług

Ceny montażu czy obróbki zaczynają się już od 300zł brutto. Wykonujemy kompleksową usługę związaną z montażem nagranego materiału filmowego.
Zapewniamy profesjonalny sprzęt i przygotowanie materiałów video do różnych potrzeb emisyjnych (social media, TV, strona www itp.)
Filmy z drona dostarczamy w rozdzielczości 4k 25-50kl/s.