Sesje fotograficzne

Ujęcia z drona

Cennik usług zdjęć i filmów z drona

OFERTA USŁUG Z DRONA – cennik

Specjalizuje się w produkcji zdjęć i filmów z powietrza za pomocą profesjonalnego drona. Poniżej przedstawiamy ofertę jak można wykorzystać zdjęcia i filmy z drona:

Filmy z drona – cennik usług

Ceny filmu z drona zaczynają się już od 60zł brutto. Realizujemy zlecenia filmowania z powietrza za pomocą profesjonalnych bezzałogowych statków powietrznych.
Zapewniamy najwyższą jakość materiału filmowego. Filmy z drona dostarczamy w jakości 4K lub 5.4K.

Panoramy 360- cennik usług

Ceny panoramy 360 zaczynają się już od 100zł brutto. Oferujemy panoramy sferyczne z drona, panoramy 360° z drona oraz wirtualny spacer 360 z drona i tradycyjnie z ziemi.
Na panoramę sferyczną 360° składa się wykonanie ok 40-80 zdjęć. Wszystkie zdjęcie poddajemy obróbce, składamy w całość oraz dorabiamy brakujący kawałek nieba. Dzięki czemu panorama 360° wygląda profesjonalnie. Możliwość przygotowania panoramy 360 pod stronę www, facebook i google maps.

Transmisje LIVE – cennik usług

Ceny transmisji live zaczynają się już od 150zł brutto. Oferujemy usługi transmisji live wideo z drona.
Transmisja LIVE oferowana jest w rozdzielczości HD lub FULL HD. Obraz z drona może być przekazywany transmisji on-line (facebook, YouTube live)

Montaż i postprodukcja – cennik usług

Ceny montażu czy obróbki zaczynają się już od 300zł brutto. Wykonujemy kompleksową usługę związaną z montażem nagranego materiału filmowego.
Zapewniamy profesjonalny sprzęt i przygotowanie materiałów video do różnych potrzeb emisyjnych (social media, TV, strona www itp.)
Filmy z drona dostarczamy w rozdzielczości 4k 25-50kl/s.

DJI Air 2S

został wyposażony w matrycę CMOS 1″, która umożliwia wykonywanie wspaniałych zdjęć 20 Mpx. Za pomocą tego wyjątkowego drona nagrasz też filmy 5.4K/30FPS oraz 4K/60FPS, a także FHD/120FPS. Doskonałą jakość obrazu gwarantują także duże piksele 2,4 µm. Uchwyć każdą chwilę i zachwyć się niesamowitym bogactwem szczegółów!

DJI Mini 3 Pro

został wyposażony w nową, 1/1,3-calową matrycę CMOS. Pozwala ona nagrywać filmy w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę oraz FHD/120FPS. Zdjęcia o rozdzielczości aż 48 Mpx. Nie zabrakło wsparcia dla nowoczesnych technologii takich jak HDR czy Dual Native ISO.