Sesje fotograficzne

Sesje Rodzinne

SESJA RODZINNA

Sesje rodzinne mogą odbywać się w studio, w plenerze, w domu klienta.

Przez sesję rodzinną standardową rozumiemy najbliższą rodzinę: mama, tata i ich dzieci.

Przez sesję rodzinną rozbudowaną rozumiemy rodzinkę najbliższą powiększoną o babcie, dziadka, kuzyna, ciocię, wujka itd

OPCJE DODATKOWE :

  • 30zł za każde dodatkowe ujęcie*
  • kurier +25 zł

Cena pakietów to sesja w podstawowym składzie (rodzice i ich dzieci) + 100ZŁ za każdą dodatkową osobę (babcia, dziadek, kuzyn, ciocia, wujek itd) Czyli dodatkowe osoby poza mamą i tatą i ich dziećmi dopłacają za udział w sesji 100zł

Wyjazd w plener powyżej 5km lub odwiedziny w domu klienta dodatkowo płatne – ustalane indywidualnie

Umówienie się na sesję równoznaczne jest z akceptacją regulaminu oraz zapoznaniem się z ofertą

Dzień dobry,

Przed nami piękny czas sesji. Bardzo cieszymy się na spotkanie z Wami i przesyłamy kilka porad, które ułatwią nam wszystkim pracę podczas sesji.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI:

1. To jak przygotujecie się do sesji będzie bardzo rzutować na ostateczny odbiór zdjęć.

2. Zadbajcie o włosy, dłonie czy też makijaż.

3. Zadbajcie o obuwie, by było w klimacie, również eleganckie (przynieście je proszę czyste w osobnej torbie i załóżcie dopiero na sesji w studiu). Zadbajcie o obuwie dla dzieci lub jakieś wesołe czy też klimatyczne skarpeteczki

4. Dzień wcześniej przygotujcie sobie wszystko, by w dniu sesji w pośpiechu nie denerwować się poszukiwaniami zaginionej koszuli czy muszki.

5. Zmyjcie Waszym dzieciaczkom resztki lakierów do paznokci czy pozostałości po tatuażach z gum.

6. Porozmawiajcie dzień wcześniej z dziećmi o ważności fotografii w życiu, o tym jak cieszy, szczególnie po czasie. Powiedzcie, gdzie idziecie, że to studio fotograficzne, w którym jest mnóstwo pięknych i cennych przedmiotów i trzeba je szanować. Za zniszczenia niestety odpowiadają opiekunowie ❤ . Zabierzcie też ulubioną zabawkę lub na telefonie zapiszcie ulubione piosenki czy filmiki dla dziecka.

7. Ubrania dobierzcie do siebie kolorystycznie. Unikajcie wzorów szczególnie, gdy się od siebie różnią. Pięknie będą się prezentować jasne wiosenne kolory jaki mocniejsze akcenty. Styl vintage, boho, czy luźny casualowy (sportowa elegancja) czy bardzo elegancki będzie tutaj idealny. Ważne by wszyscy uczestnicy sesji byli w podobnym stylu. Jeansy i białe koszulki? Też będą ponadczasowe.

8. Dobrze pomyśleć o wysokich skarpetkach dla panów, gdyż często, gdy siadają w eleganckim ubiorze zbyt krótkie odsłaniają nagie łydki lub napisy na skarpetkach typu : adidas. Najlepiej postawić na prostą elegancję.

9. W dniu sesji płaci się pozostała kwotę wartości sesji w formie gotówkowej lub kartą

10. Bądźcie punktualni, gdyż czas jest tutaj kluczowy a spóźnienie skróci czas dla Was

Bardzo cieszymy się na spotkanie z Wami i przygotowujemy przyjemne stylizacje pracując jak dzielne mróweczki.

Czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi do 40 dni od momentu opłacenia i wybrania ujęć, lub + 50 % do kwoty pakietu sesji w trybie przyspieszonym ( do 15 dni), ewentualnie +150 % do kwoty pakietu sesji do 5 dni**)

*nie podlega rabatowi

** nie zawiera fotoalbum – (czas oczekiwania na fotoalbum 15 dni)