KATALOG STRON

Zbiór katalogów stron
darmowy i moderowany
KATALOG STRON

STRONY INTERNETOWE

Projektowanie stron internetowych
STRONY WWW
POZYCJONOWANIE STRON

POGOTOWIE KOMPUTEROWE

Naprawa i usługi komputerowe Mysłowice
POGOTOWIE KOMPUTEROWE

NAPRAWA KOMPUTERA

Miałeś ważne dane na dysku, a on uległ uszkodzeniu,
usunąłeś przez pomyłkę bardzo ważne pliki nad, którymi pracowałeś całymi dniami?
Zadzwoń, my Ci pomożemy.

Odzyskiwanie danychStraciłeś ważne dane?

WAŻNE

Nie instaluj dodatkowego oprogramowania, nie instaluj nowego systemu operacyjnego, nie defragmentuj dysku. Jakiekolwiek operacje na plikach mogą utrudnić lub całkowicie uniemożliwić odzyskanie danych. Wyłącz komputer nie poprzez zamknięcie systemu lecz poprzez odłączenie zasilania. Następnie zadzwoń do serwisu i poinformuj serwisanta o całym zdarzeniu. Po odzyskaniu otrzymasz utracone dane na wybranym przez siebie nośniku.


Odzyskujemy dane z:
  dysków ATA
  dysków SATA
  płyt CD
  płyt DVD
  kart pamięci
  pendriv-ów


Ile to kosztuje?

Na cenę składa się kilka czynników. Na samym początku przeprowadzana jest analiza nośnika - 25,- zł. Po wstępnej analizie klient otrzymuje informacje na temat utraconych danych, możliwości ich odzyskania oraz cenie za całkowitą usługę.

Czy mogę sam odzyskać utracone dane?

Jeżeli posiadasz wiedzę, umiejętności, sprzęt, odpowiednie oprogramowanie oraz pewność, że podczas tej czynności nie naruszysz integralności danych zapisanych na nośniku z całą pewnością samemu odzyskasz utracone informacje.

Rozróżniamy dwa rodzaje uszkodzeń, które prowadzą do utraty danych. Są to uszkodzenia logiczne i fizyczne. Uszkodzenia logiczne są naruszeniem integralności struktury logicznej danych. Takie uszkodzenie może byś spowodowane atakami wirusów, wahnięciami napięcia elektrycznego, błędami w oprogramowaniu lub nieprawidłowym zamykaniem systemu operacyjnego. Bardziej poważniejszymi są uszkodzenia fizyczne (mechaniczne). Takie uszkodzenia mogą być spowodowane upadkiem, zalaniem lub uszkodzeniem układu elektronicznego.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług.

KONTAKT

Tel: 515 262 323,
Dojazd do klienta BEZPŁATNY
Na terenie
MYSŁOWICE-CENTRUM

Email: ekskalibur@vp.pl

Licznik kliknięć powered by Narzędzia SEO - OK.INFO.PL
Copyright © 2010-2013 | EKSKALIBUR A.R.